Nejnovější profil obr.jpg
Vítejte na stránkách našeho motoklubu. Datum vzniku je 18. 4. 2011. V klubu jsou příznivci jednostopých vozidel jakékoliv značky.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3581"
Zítra vyzvedneme s přecedou trička a nálepky a Motodovča může začít. Jsem plně připraven STK provedeno Řidičák vyřízeno Rum nakoupeno a zbytek vezou kámoši.
Jak vidím tu hromadu v předsíni, co mi ještě chybí tak nevím jak to všechno naskládám na mašinu... mám čas to ještě vytřídit :-)
Tak co? Za týden už spime v Rumunsku
Já jsem si teď tři týdny válel šunky v Lázních. Byl jsem strašně daleko (v Darkově) Jsem plně rozcvičen a snad tu cestu v pohodě zvládnu. už se těším, až nastartujeme u pumpy mašiny a společně vyrazíme. :-)
Tak po minulé vyjížďce si myslím že mašinka nachystaná na naší motodovču, jakési peneži nachystané, pojištění pro cesty zaplacené...Už jen vymyslet nějaký nesmysl do soutěže a můžu vyrazit :-)
Zdarec ...NEVOLEJTE MI ..uplně mi odešel mobil .
Přeceda, asi je to všude stejné.
Tak dnes konečně na třetí pokus STK na mašinu. Né že by byl nějaký problém, ale poprvé když jsem dojel v 11 h tak už měli plno :-( druhý pokus o půl deváté a stejně jsem jel domů bo už měli plno :-( Tak jsem si dnes přivstal. Dorazil jsem o půl šesté. To by čert nedal abych nebyl první. Když jsem opouštěl STK před půl osmou už hlásili stop stav. To je tak na každé STK ? Za měsíc musím na STK s autem ... :-(
Beru na vědomí 1.6. budu na místě.
Za měsíc už jedeme do Rumunska. Já se jedu ještě na tři týdny nechat opečovávat lázeňskými setřičkami. Jedu strašně daleko do lázní (do starého Darkova). Doufám, že se tam má zchátralá tělesná schránka dá dokupy a pak lehce dám celou cestu. V lázních budu mít čas ještě zkoumat nejlepší cesty v Rumunsku. Informační schůzku máme v pátek 1.6., takže tam se ještě dohodneme na podrobnostech. Zduř.
13.07.2018 06:15:08
koudela.info
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one