Nejnovější profil obr.jpg
Vítejte na stránkách našeho motoklubu. Datum vzniku je 18. 4. 2011. V klubu jsou příznivci jednostopých vozidel jakékoliv značky.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4175"
Už jezdím :-) a byl jsem se pomazlenkat v garáži, Viro se mi odměnilo krásným startem a bubláním a Honzíkova honda taky. Jako by nevěděli kolik je venku grádusuv :-)
Já jsem toho Milanového zmzlíka viděl ráno, když jsem jel do Karviné.
Konečně jsem odtáhl toho veterána do servisu na rozmrznutí. Ale jak poslouchám tak zdaleka nejsem sám s tímto problémem. :-( Atˇ už je JARO :-)
Já byl včera zachraňovat syna. Taky nenastartoval oktávku v dieeselu. Přes káble to chytlo našup. Jinak radši moc nejezdím. :-))
Já včera nenastartoval, nabil jsem baterku abych mohl do Karviné, ale jak jsem se večer vracel tak jsem zůstal viset pod semaforama u hasičárny a vypadá to na zmrzlou naftu :-(
Tak co,ogaři,nezamrzli jste tam na severu?
Já mám jet v pátek na návštěvu, ale ještě to není na 100pro. I kdybych jel, tak až tak na osmou, a to bych stihnul i schůzu. :-)
Předsedo, říkal jsi že tady nebudeš že to uděláme o týden později. Nebo je změna? Mně to nevadí já rád přijdu teď i příští pátek :-)
Přeji Všem v tom Novém roce pevné zdraví a mnoho šťastných kilometrů.
Taky přeji pevné zdraví, hodně štěstí a pohody v novém roce.
25.04.2018 18:30:10
koudela.info
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one