Nejnovější profil obr.jpg
Vítejte na stránkách našeho motoklubu. Datum vzniku je 18. 4. 2011. V klubu jsou příznivci jednostopých vozidel jakékoliv značky.
Příští Motodovču, 2018. pojedme do RUMUNSKA.
Termín máme již dohodnutý 23.6-8.7. 2018.
Na trase ještě pracujeme.
AŽ DOLE, POD VIDEi JE DISKUZE, TAK TAM MůŽEME DISKUTOVAT.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7084"
Omlouvám se ,ale taky nebudu ,bo tu prší jak sviňa !!!
Kdyby přece jen tak sraz na Tiru od 9,00 až 9,30 poté odjezd na Orlová 1.
Takže zítra klubáci sraz na Tiru a poté za příznivého počasí můžem třeba doprovodit Rey na půl cesty. Přeceda vyhlásil klubovou akci na které nabude. Graňda se podle toho zařídil, takže více takových akcí. Ať žije LMK.
Přeceda vyhlásil klubovou akci? Kde si na to přišel? :D ... já už teda dříve avizoval, že se žehnání nezůčastním, že pokud bude počasí přát, raději si někam vyjedu než poslouchat kydy v kostele. Počasí bohužel dnes nepřeje ani jednomu ...
Nekdo tuto sobotu na vyletik s vyjezdem na Praded? Samozrejme jen pri normalnim pocasi. 604679516
Původně jsem měl jiné plány s rodinou, ale nakonec jsem byl na Motomisi v Ostravě. Táhla se v komorním stylu asi 60-70 strojů a za doprovodu policie jsme skončili v oblasti Vítkovic.
Ahoj, lipáci. Vyjžd´ka byla super, motek jak cyp, asi jak loni přez litr. tombola, předvedl se Peschel na svém speciálu a plno známých. Utřel jsem za váss slzu,chyběli jste. uvidíme se jinde. hod´te echo jak někam pojedete, rád se svezu. Mám rád kouzlo bílejch čar .....
Ahojte fšeci ... včera mi Přeceda pod vlivem alkoholu a při vůni česneku prozradil tak dlouho střežené tajemství, že zde na LMK máme diskuzi. Bylo na něm vidět, že mi to prozradil pod tíhou svědomí a že toto břímě dále nemůže nést. Proklikal jsem se utajeným odkazem až sem ...tož jsem tu, abych vám zpestřil tuhle diskuzi nemístnými narážkami a připomínkami. Neboť jsem zanedbal více než 4 měsíce chodu tohoto fóra ... v rychlosti shrnu vše co jsem chtěl napsat a nemohl. Takže všem přeji hodně štěstí v tom novém roce, jarní údržba hotova, jééé jaro, kurva zima, už se otepluje, prvních 450km na účtě, dalších 420km, k Hance nejedu bo jedu za Tonckem a Zdeničkou, na žehnání asi taky nepojedu uff...rychlovka no ni?
Přeceda :) Jj, z nepozornosti vzniká nejen nevědomost, ale i jiné vjeci (děcka, pětky ve škole.....) Bo, kdybyste na těch schůzích neřešili jen problémy božkovsky-železniční a dávali více pozor na to, co veledůležitého se projednává !!!! , tak by jste věděli, že po zániku fóraLMK jsem založil diskuzi zdejší a že jsem zdůrazňoval, že je úplně dole na stránkách a maličká, že aby nám tu nelezl a nevypisoval kajjaký pobuda.!!!!
TOŽ GRANĎO VÍTEJ a piš příspěvky. :))
Ještě tu chybí ULMAN, PITRIS a BŘEŤA. Tak jsem zvědavý, kdy se to donese aji ku nim :)))
Pitrisovi jsem to už taky prozradil a vůbec jsem s tím nedělal takové tajnosti jako ty ;) ... ale kdy napíše ... to nevím
Ahoj, v neděli 7.5. je vyjíž´dka a žehnání v Dobé z Motozemí. Detaily na motorkářích.Zdavím všechny.
Však máš návštěvu
Přeceda, no dyk jo jsem zapomněl.
Javor, budu tam.
Ještě jsem ani nestačil napsat, že v pátek je schůza a už je tu první vhozená omluvenka. Takže zbytek všichni v 18 hodin-Pod Lípou!!!!
16.02.2018 23:14:51
koudela.info
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one