Nejnovější profil obr.jpg
Vítejte na stránkách našeho motoklubu. Datum vzniku je 18. 4. 2011. V klubu jsou příznivci jednostopých vozidel jakékoliv značky.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5185"
Jen malé upozornění všem co hodlají navštívit motopneu Fichna v Bohumíně. Na některé příjezdové ulici k firmě v OBYTNÉ ZÓNĚ mají stacionární radar a mě to stálo za 500 :-( Fakt jsem si nevšiml, ale za 48 km/h to bylo ještě móóóóc solidní... :-)
Rey Musíš na začátku někam napsat své jméno, jinak jsi anonymous.
Kdo jede na Bobrovník?
Já Radek
Přeceda,:
odjezd asi v těch 9hod. Pavelec chce jet taky dopo, tak si s ním dáme sraz v Opavě na pumpě.
Kam se točilo Vaše gumové obutí strojů o půl třetí dnes. Zdravili jsme se v Ově na křižovatce u Vodárny, Přeceda jel poslední? Já se vracel z Jeseniku. Čus bando, uvidime se na Bobráči.
PŘECEDA:Doprovázeli jsem REYe do Bravantic ku Hance. Pek jsem se vraceli různýma klikatýma cestičkama ku chalupě. Počasí bylo krásné, motorek jezdilo strašně moc, bylo fajně.
koukněte na moje rajče jak jsem dopadl já .
Všechny odřeniny už jsou zahojeny tak dnes jdu do garáže věnovat se motorce. Viditelné škody jsou minimální, ale až to rozeberu tak uvidím :-)
Omluva, zítra se schůze nezůčastním.
Já letos nikde.nějak se to posralo v práci.Tak to řeším víkendama a skoro pokaždé někam vyrazíme .
Víkend v Ustce, nedaleko Leby. Počasí luxusní, jen Antci kdyby jezdili trochu lidsky. Ahoj všem
Tak my už zaparkovali znovu na Balatonu. Dnes jsem udělal 726 km a mám toho plné zuby. Jdeme na jedno a do postele ať můžu zítra Radegasta už pod Lípou. :-)
16.10.2018 16:05:49
koudela.info
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one