Nejnovější profil obr.jpg
Vítejte na stránkách našeho motoklubu. Datum vzniku je 18. 4. 2011. V klubu jsou příznivci jednostopých vozidel jakékoliv značky.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7685"
Zduř tak co už jste spočítali ztráty kolik benzinu na km a kolik kaček ? No ja projel benal za 5329kč v bankomatech sem nechal 6703,36kč a jidlo placene kartou 651kč. Jo a stratu odhaduji na 1800kč.
Gratuluji k šťastnému návratu z náročné motodovči
Hlásím návrat z úžasné dovolené s prima lidma, chce to zopakovat.
Kluci, přeji vám úžasnou dovolenou !! Hlavně si ji řádně užijte, jedte opatrně a v pořádku se vraťte!!! Snad bude příští rok pro mě už klidnější a stalejsi a vyrazím s vámi. Mějte se suprove a mnoho úžasných kilaku přeji Čus
V úterý jsem trošinku bumnul na zem i s motorkou. Mám dojebané pravé zápěstí, je v ortéze a bolí jak cyp. Na motorce jet nemůžu, tak pojedu s vámi autem. při odjezdu mi můžete do auta naložit nějaké těžké a objemné věci-jako stany, spacáky, flašky a žraso, bo budu mít po cestě aji hlad... atd. Už se těším na sobotu.... počasíčko se nám pěkně kurví, má být zima, já nevím jak vy, ale já si nepromoky NEBERU..... :)
Zítra vyzvedneme s přecedou trička a nálepky a Motodovča může začít. Jsem plně připraven STK provedeno Řidičák vyřízeno Rum nakoupeno a zbytek vezou kámoši.
Jak vidím tu hromadu v předsíni, co mi ještě chybí tak nevím jak to všechno naskládám na mašinu... mám čas to ještě vytřídit :-)
Tak co? Za týden už spime v Rumunsku
Já jsem si teď tři týdny válel šunky v Lázních. Byl jsem strašně daleko (v Darkově) Jsem plně rozcvičen a snad tu cestu v pohodě zvládnu. už se těším, až nastartujeme u pumpy mašiny a společně vyrazíme. :-)
Tak po minulé vyjížďce si myslím že mašinka nachystaná na naší motodovču, jakési peneži nachystané, pojištění pro cesty zaplacené...Už jen vymyslet nějaký nesmysl do soutěže a můžu vyrazit :-)
16.10.2018 16:05:49
koudela.info
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one