Nejnovější profil obr.jpg
Vítejte na stránkách našeho motoklubu. Datum vzniku je 18. 4. 2011. V klubu jsou příznivci jednostopých vozidel jakékoliv značky.
Blíží se prázdniny a v jejich druhé polovině jedeme na naší již třetí motodovču. Tentokráte pojedeme kolem severní hranice Moravy až někam ke Krkonošům, pak se spustíme trochu na jih  a okruh dokončíme středem Moravy. Plánovaný odjezd je 8.srpna v odpoledních hodinách.
1. ETAPA
 povede z Orlové, přes Ostravu, Opavu, Bruntál, Karlovu Studánku. A exkluzivně máme zařízený výjezd a nocleh na vrcholu PRADĚDU. Myslím, že to bude nádherný zážitek.
2. ETAPA
 její první úsek bude kratičký, za to nádherný, sjezd z Pradědu a pak přes Karlovu Studánku, Vidly,  Červenohorské sedlo do Koutů nad Desnou. Je to jen 36 km krásnou krajinou s nádhernými serpentinami. Před Lyžařským areálem nastoupíme do autobusu a pojedeme na exkurzi do přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně, která začíná v 11 hodin dopoledne. Až sem to máme zatím vše zařízené. 
Takže zbývá plánovat další trasu a noclehy. Doufám, že taky něco vymyslíte.
Pak pojedeme někam k Náchodu, což je asi 135 km. V okolí je několik kempů,
snad se tam někde ustanujeme. Tam bychom měli pobýt tak dvě noci. Pojezdíme okolí a posuneme se dále,
3 ETAPA 
Jeden z dalších návrhů byl Pekelné doly, od  Liberce je to kousek.
4. ETAPA
Pak z Pekelných dolů zajedeme do Dětenic, kde přespíme jednu noc. Kolik toho naspíme nevímn, protože navštívíme Dětenickou krčmu. Je tam nějaký program.
5 ETAPA
Pak se pojedeme do obce Krejcar, utáboříme se na zahradě, zase si uděláme nějaké vyjížďky po okolí a vydržíme do konce naší dovolené, tak abychom v sobotu dojeli domu.
Toť zatím vše, doufám, že se naše motodovča vydaří tak, jako ty předešlé a že se všichni bezpečně vrátíme domů.
Mirek
Trasa MOTODOVČI

Trasa MOTODOVČI

Trasa na3í MOTODOVČI 2013
Trasa na triku

Trasa na triku

Trasa naší MOTODOVČI na triko
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one